Služby

Odborné poradenstvo

Väčšina ľudí je v dnešnej dobe zaneprázdnená a zorientovať sa v rozmanitej a dynamicky sa meniacej ponuke je časovo náročné. Našim zákazníkom sa preto snažíme vychádzať v ústrety a poskytnúť im kompexné a fundované informácie o našich produktoch priamo v predajni. Naši predajcovia sú odborne vyškolení profesionáli s dlhoročnou praxou v obore, ktorí sa s Vami radi podelia o svoje vedomosti a skúsenosti. 

Spoľahnite sa na odborníkov

 

  

 

 

 

 

Zameranie priamo na mieste

Dobré zameranie je podmienkou bezproblémovej montáže. Ak sú okná a dvere dobre zamerané, ich montáž zvyčajne prebieha rýchlo a čisto, bez zbytočných komplikácií. Správnym zameraním predchádzate zároveň zvýšeným nákladom plynúcim z chybného zamerania. Profesionálne zameranie odporúčame hlavne pri zložitejších realizáciách. 

Montáž plastových okien

 

 

 

 

 

 

Profesionálna montáž

Montáž  zabezpečujeme vlastnými montážnymi skupinami alebo dlhoročnými montážnymi partnermi. V prípade montáže okien a dverí našou spoločnosťou Vám garantujeme záruku v plnom rozsahu a ručíme aj za kvalitu prevedených prác. Okrem montáže ponúkame aj murárske začisťovacie práce. 

Montáž profesionálmi v obore
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Záručný a pozáručný servis 

Na naše výrobky a práce poskytujeme záručný servis v rámci zmluvného rozsahu. Okrem toho ponúkame aj pozáručný servis a predaj náhradných dielov a komponentov.